SLUŽBY


Jsem freelancerka s mnohaletou praxí v oboru.


  • Nabízím profesionální architektonické služby.
  • Dělám to, co mě baví a čím Vám mohu pomoci změnit mnohé ve Vašem životě k lepšímu.
  • Nespěchám. Věřím, že dobré chce čas. Můj i Váš. Nefandím dnešní výkonově nastavené době, kdy rychlost je stěžejním kritériem pro vše. To samozřejmě neznamená, že svůj projekt neodevzdám ve smluveném termínu.
  • Mohu Vám nabídnout skutečně osobní individuální profesionální přístup.
  • Díky letité praxi vím, že to nejvíc co Vám mohu nabídnout je koncept či chcete-li cíl Vašeho stavebního snažení. A je jedno, jestli se k cíli rozhodnete dorazit svépomocí či se stavební firmou.
  • Zakládám si na své nezávislosti a svobodě, nespolupracuji s dodavateli na základě provize (na rozdíl od běžných koupelnových, kuchyňských či jiných interiérových studií). Doporučuji dle svých osobních zkušeností a sympatií.


Návrh interiéru bytového/nebytového

Navrhnu či upravím stávající dispozici, tak, aby Vám maximálně vyhovovala. Navrhnu Vám interiér na míru dle Vašich požadavků včetně vizualizací. Věnuji se navrhování kuchyní i koupelen, částí i celků interiérů. Dle požadavků a prostoru navrhuji nábytek na míru nebo vybírám nábytek typový. Zkreslím podklady pro vodaře, elektrikáře, sádrokartonáře atp.

Architektonická studie novostavby/rekonstrukce RD

Zpracuji Vám architektonicku studii na míru (včetně vizualizací). Obsahuje situační výkres, půdorysy všech podlaží, důležité řezy, pohledy na všechny fasády, jednoduché objemové řešení, materiálové a konstrukční řešení. Architektonickou studii Vám předám v tištěné a digitální podobě.

Fotografování architektury

Hledáte někoho, kdo by vám zdokumentoval Vaši realizaci? Nebo prodáváte dům a hodily by se Vám hezké snímky? Všechny své projekty si fotografuji pro své prezentační potřeby, ale ráda vyfotím i jiný projekt.

Drobná architektura

Navrhnu Vám pergolu, přístřešek pro auto, terasu, zahradní domek na nářadí či pro děti...

Projektová dokumentace a inženýring

V návaznosti na architektonickou studii vypracuji projektovou dokumentaci, zajistím profesní části PD (statika, vytápění, PBŘ atp.) a vyřídím vše potřebné na stavebním úřadě.