SLUŽBY


Jsem freelancerka s mnohaletou praxí v oboru.


Nabízím profesionální architektonické služby.

Dělám to, co mě baví a čím Vám mohu pomoci změnit mnohé ve Vašem životě k lepšímu.

Nespěchám. Věřím, že dobrý projekt chce čas.


Ať už potřebujete pomoci s čímkoli, třeba jen zkonzultovat výběr pozemku pro Váš vysněný domov, poradit s koupí nemovitosti nebo pomoci s fasádním nátěrem...


Návrh interiéru bytového/nebytového

Navrhnu či upravím stávající dispozici, tak, aby Vám maximálně vyhovovala. Navrhnu Vám interiér na míru dle Vašich požadavků včetně vizualizací. Věnuji se navrhování kuchyní i koupelen, částí i celků interiérů. Dle požadavků a prostoru navrhuji nábytek na míru nebo vybírám nábytek typový. Zkreslím podklady pro vodaře, elektrikáře, sádrokartonáře atp.

Architektonická studie novostavby/rekonstrukce RD

Zpracuji Vám architektonicku studii na míru (včetně vizualizací). Obsahuje situační výkres, půdorysy všech podlaží, důležité řezy, pohledy na všechny fasády, jednoduché objemové řešení, materiálové a konstrukční řešení. Architektonickou studii Vám předám v tištěné a digitální podobě.

Fotografování architektury

Hledáte někoho, kdo by vám zdokumentoval Vaši realizaci? Nebo prodáváte dům a hodily by se Vám hezké snímky? Všechny své projekty si fotografuji pro své prezentační potřeby, ale ráda vyfotím i jiný projekt.

Drobná architektura

Navrhnu Vám pergolu, přístřešek pro auto, terasu, zahradní domek na nářadí či pro děti...

Projektová dokumentace a inženýring

V návaznosti na architektonickou studii vypracuji projektovou dokumentaci, zajistím profesní části PD (statika, vytápění, PBŘ atp.) a vyřídím vše potřebné na stavebním úřadě.