REFERENCE

Petr Dančák

Děkuji moc za velice profesionální a ochotný přístup.

Radmila Hadaščoková

S návrhem dispozic 2.np rodinného domu jsme byli velice spokojeni. 

Soňa Bilíková

Musím říct, že investice do architekta/ky se rozhodně vyplatí. To poznáte časem, ale musíte zvolit takového co vám bude sedět. My jsme to štěstí měli. Děkujeme.

Jana Palacká

Ráda bych touto cestou poděkovala paní architektce za vstřícnost a ochotu při navrhování části interiéru bytové jednotky. Ochotně poradila, vyšla vstříc v případě dotazů a vždy našla schůdné, praktické i estetické řešení. Těším se na další spolupráci.

Hana Mastná

Je to moc krásné, vymyslela jste to super, jsem nadšená. Líbí se mi i jak terasa zajíždí do mírného svahu. Opravdu moc pěkné. 

Vladan a Petra Lazečtí 

Návrh se nám neskutečně líbí a jsem rádi, že jsme Vás oslovili. Vše k sobě ladí a styl - i když moderní - se k domu hodí. Moderní, jednoduché, tak jsem si to představoval! Ještě to zrealizovat.

Tomáš Kahánek a Markéta Myslikovjanová


Chtěli bychom Ti moc poděkovat, za profesionální výtvor a výkon. Rádi jsme se s Tebou potkávali při diskuzích nad tím, kam se má projekt posunout a hlavně si myslím, že naše představy se potkávaly s Tvými představami a výtvory a celkově to dalo vzniknout něčemu opravdu moc pěknému na co se oba moc těšíme a pokud se nám tento projekt podaří zrealizovat, tak to bude naše životní dílo.