PROJEKTY

 

Projekt, který je stále IN PROGRESS. Rekonstrukce interiéru v bezmála 20 let starém rodinném domě. Požadavek klientů na rychle provedenou rekonstrukci hlavního obytného prostoru se v průběhu procesu mění a nyní to vypadá, že bude obsahovat i stavební úpravy nosných obvodových zdí RD.

Cílem návrhu bylo vytvoření odpočinkové zóny ve svažité rozlehlé zahradě u rodinného domu, která se pyšní množstvím vzrostlých Ořešáků královských a působivými výhledy zahrnujícími i dominantu obce - Kostel sv. Václava. Klientka si přála najít místo pro terasu/pergolu, malinký bazének, pétanquové hriště, ohniště a kompost.

Zadáním architektonické studie byla finančně dostupná rekonstrukce rekreačního objektu k trvalému bydlení rodiny s malými dětmi. Součástí měl být návrh terasy a řešení zahrady.

Návrh interiéru hlavního obytného prostoru do novostavby RD. Požadavkem klientů byla variabilita a vzdušnost celého prostoru, který měl obsáhnout kuchyni s jídelnou, knihovnu a možnost posezení. Komunikační osa mezi vstupem a soukromou částí domu prostor dělí na dvě části, z nichž ta menší u okna na terasu má poměrně nešťastnou proporci.

Rekonstrukce prvorepublikového rodinného domu v Suchdole nad Odrou s požadavkem minimálních stavebních úprav.

Celková rekonstrukce poloviny dvojdomu v Novém Jičíně z roku 1930. Snaha o maximální zachování genia loci ve spojení s nároky a potřebami mladé rodiny. Zděné přízemí je dispozičně zachováno téměř beze změny včetně repase krásných původních interiérových dveří. Novým zásadním prvkem jsou velké posuvné prosklené dveře směrem do zahrady v návaznosti...

Klienti-kamarádi uvažovali o kompletní rekonstrukci bytu 2+1 v Havířově, ve kterém žili s několika činčilami. Užitná hodnota bytu, v původním stavu z 50-tých let minulého století, již dávno nenaplňovala to co měla. Konstrukce domu je skeletová, tudíž bylo možné dílčím posunem dosáhnout jemné úpravy dispozice, se kterou byli klienti jinak spokojeni...

Jedná se o částečnou rekonstrukci podkroví v rodinném domě v obci Horní Bludovice. Velikostně odpovídá bytu 2+kk. Dva pokoje jsme propojili v jeden hlavní obytný prostor. Ložnici jsme malinko vytunili a koupelna až na drobný tuning zůstala v původní podobě.
Zařízen je z podstatné části Ikeou, poměr cena/výkon prostě bezkonkurenční. Postupně se...